Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 600/400 mm Audi, Seat, Skoda, VW (3397007555)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirese Flat

3397007555

I disponueshëm

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

AUDI A1 2010 >

SEAT Toledo IV 2012 >

SKODA Citigo 2011 >

SKODA E-Citigo 2019 >

SKODA Rapid 2012 >

Më shumë detaje

3,250 LEK

Shto Hiqe

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

AUDI A1 2010 >

SEAT Toledo IV 2012 >

SKODA Citigo 2011 >

SKODA E-Citigo 2019 >

SKODA Rapid 2012 >

VOLKSWAGEN (VW) Polo (6R) 2009 >

VOLKSWAGEN (VW) UP 2011 >

 

INFORMACIONE:

Gjatësia: 600 & 400 mm (24" & 16")

Instalimi: Përpara

Paketimi: 1 Çift

Seria: AEROTWIN Original (A)

Tipi i fshirëses: Flat

Nr i produktit 3397007555

Kodi i Shkurtër: A555S

 

CILËSIA BOSCH

Shikueshmëri e përsosur në çdo kusht të motit, edhe me shpejtësi të lartë.

Teknologji inovative Power Protection Plus (PPP) e patentuar, për rezultate të përsosura të fshirjes.

Jetëgjatësi më e madhe për shkak të presionit uniform të kontaktit.

Më pak probleme me insektet dhe papastërtitë e vështira për tu hequr.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 600/400 mm Audi, Seat, Skoda, VW (3397007555)

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 600/400 mm Audi, Seat, Skoda, VW (3397007555)

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

AUDI A1 2010 >

SEAT Toledo IV 2012 >

SKODA Citigo 2011 >

SKODA E-Citigo 2019 >

SKODA Rapid 2012 >

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: