Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami flat Inwells (9 adaptore) 400MM/16”

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirëse Flat

SMFX018032

I disponueshëm

Fshirëse xhami flat.

100% gominë natyrale.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornizë metalike.

Siguron një pastrim pa zhurmë dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht të motit.

Kit me 9 adaptorë universale të përfshira, duke siguruar përshtatje me 98% të automjeteve.

Gjatësia: 400 mm / 16"

Paketimi: 1 copë

Më shumë detaje

600 LEK

Cmim i reduktuar!

-14.29%

700 LEK

Shto Hiqe

Fshirëse xhami flat.

100% gominë natyrale.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornizë metalike.

Siguron një pastrim pa zhurmë dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht të motit.

Kit me 9 adaptorë universale të përfshira, duke siguruar përshtatje me 98% të automjeteve.

Gjatësia: 400 mm / 16"

Paketimi: 1 copë

  • Gjatësia: 400 mm / 16"

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami flat Inwells (9 adaptore) 400MM/16”

Fshirese xhami flat Inwells (9 adaptore) 400MM/16”

Fshirëse xhami flat.

100% gominë natyrale.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornizë metalike.

Siguron një pastrim pa zhurmë dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht të motit.

Kit me 9 adaptorë universale të përfshira, duke siguruar përshtatje me 98% të automjeteve.

Gjatësia: 400 mm / 16"

Paketimi: 1 copë

Shkruaj përshtypjen tënde

21 produkte të tjera në të njëjtën kategori: