Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami flat Inwells (1 adaptor) 530MM/21”

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirëse Flat

SMFX018008

I disponueshëm

Fshirëse xhami flat.

100% gominë natyrale.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornizë metalike.

Siguron një pastrim pa zhurmë dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht të motit.

Gjatësia: 530 mm / 21"

Paketimi: 1 copë

Më shumë detaje

400 LEK

Cmim i reduktuar!

-20%

500 LEK

Shto Hiqe

Fshirëse xhami flat.

100% gominë natyrale.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornizë metalike.

Siguron një pastrim pa zhurmë dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht të motit.

Gjatësia: 530 mm / 21"

Paketimi: 1 copë

  • Gjatësia: 530 mm / 21"

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami flat Inwells (1 adaptor) 530MM/21”

Fshirese xhami flat Inwells (1 adaptor) 530MM/21”

Fshirëse xhami flat.

100% gominë natyrale.

Dizajn aerodinamik dhe pa kornizë metalike.

Siguron një pastrim pa zhurmë dhe një shikueshmëri perfekte në çdo kusht të motit.

Gjatësia: 530 mm / 21"

Paketimi: 1 copë

Shkruaj përshtypjen tënde

21 produkte të tjera në të njëjtën kategori: