Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Film xhami feneri Oscar 30cm x 1m Light Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Filma xhami & leter karboni

I disponueshëm

Aplikohet tek fenerët, stopat e pasëm, dritat e mjegullës, sinjalet anësore ose pjesa e sipërme e xhamit të përparmë.

Zbukuron dhe mbron fenerët e makinës.

Më shumë detaje

270 LEK

1 meter
10 meter

Shto Hiqe

Aplikohet tek fenerët, stopat e pasëm, dritat e mjegullës, sinjalet anësore ose pjesa e sipërme e xhamit të përparmë.

Zbukuron dhe mbron fenerët e makinës.

Ka shumë pak efekt në ndriçim.

Materiali: Vinyl

Përmasat:

Gjerësia: 30 cm

Gjatësia: 1 meter

Ngjyra:

E zezë e lehtë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Film xhami feneri Oscar 30cm x 1m Light Black

Film xhami feneri Oscar 30cm x 1m Light Black

Aplikohet tek fenerët, stopat e pasëm, dritat e mjegullës, sinjalet anësore ose pjesa e sipërme e xhamit të përparmë.

Zbukuron dhe mbron fenerët e makinës.

Shkruaj përshtypjen tënde

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: