Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fishe llambe xenon H4 set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

ELEKTRIKE

MSFLH401

I disponueshëm

Rele dhe fisha për llamba HID bi-xenon.

E përshtatshme me llambat xenon H4/HB2/9003.

Dizenjuar për kitet HID xenon me paketa.

Voltage: 12V

Paketimi: 1 Çift

Më shumë detaje

850 LEK

Shto Hiqe

Rele dhe fisha për llamba HID bi-xenon.

E përshtatshme me llambat xenon H4/HB2/9003.

Dizenjuar për kitet HID xenon me paketa.

Voltage: 12V

Paketimi: 1 Çift

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fishe llambe xenon H4 set2

Fishe llambe xenon H4 set2

Rele dhe fisha për llamba HID bi-xenon.

E përshtatshme me llambat xenon H4/HB2/9003.

Dizenjuar për kitet HID xenon me paketa.

Voltage: 12V

Paketimi: 1 Çift

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: