Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drita LED DRL 12V 4Led 6000K set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Drita LED

12672

I disponueshëm

Set prej 2 drita Led (DRL) 4Led 6000K 1W 12V me pakete kontrolli.

Dizajn terheqes dhe kllapa te rregullueshme per tu pershtatur me modele te ndryshme makinash.

Te papërshkueshëm nga uji.

Jetegjatesi deri në 50.000 ore pune.

Diagramet e lidhjes te perfshira.

Permasat: 151 x 43 x 25 mm

Më shumë detaje

7,000 LEK

Cmim i reduktuar!

-17.65%

8,500 LEK

Shto Hiqe

Set prej 2 drita Led (DRL) 4Led 6000K 1W 12V me pakete kontrolli.

Dizajn terheqes dhe kllapa te rregullueshme per tu pershtatur me modele te ndryshme makinash.

Te papërshkueshëm nga uji.

Jetegjatesi deri në 50.000 ore pune.

Diagramet e lidhjes te perfshira.

Permasat: 151 x 43 x 25 mm

  • Lartësia: 25 mm
  • Thellësia: 43 mm
  • Gjatësia: 151 mm
  • Tensioni: 12V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drita LED DRL 12V 4Led 6000K set2

Drita LED DRL 12V 4Led 6000K set2

Set prej 2 drita Led (DRL) 4Led 6000K 1W 12V me pakete kontrolli.

Dizajn terheqes dhe kllapa te rregullueshme per tu pershtatur me modele te ndryshme makinash.

Te papërshkueshëm nga uji.

Jetegjatesi deri në 50.000 ore pune.

Diagramet e lidhjes te perfshira.

Permasat: 151 x 43 x 25 mm

Shkruaj përshtypjen tënde

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori: