Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drita LED 51W 17Led Light Bar Spot Beam Set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Drita LED

SMDL5117R

I disponueshëm

Drita LED Light Bar.

Xham i temperuar me efekt të lartë transmetimi.

Vizion i qartë dhe ndriçim në distancë.

Kasë komplet alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Përmasat: 180 x 180 x 55 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, makineri ndërtimi, mjete bujqësore, mjete emergjence, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 51W (3W secili Led)

shih më poshtë...

Më shumë detaje

7,000 LEK

Shto Hiqe

Drita LED Light Bar.

Xham i temperuar me efekt të lartë transmetimi.

Vizion i qartë dhe ndriçim në distancë.

Kasë komplet alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Përmasat: 180 x 180 x 55 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, makineri ndërtimi, mjete bujqësore, mjete emergjence, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 51W (3W secili Led)

Tensioni: DC 12V

LED: 17 LED me intensitet të lartë

Lumens: 3500Lm

Temp. e ngjyrës: 6000-6500K

Mbrojtja ndaj ujit: IP67

Materiali: Kasë alumini

Paketimi përfshin:

2x Drita Led (1 çift)

2x Kapëse fiksuese

2x Set vidash

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drita LED 51W 17Led Light Bar Spot Beam Set2

Drita LED 51W 17Led Light Bar Spot Beam Set2

Drita LED Light Bar.

Xham i temperuar me efekt të lartë transmetimi.

Vizion i qartë dhe ndriçim në distancë.

Kasë komplet alumini për qëndrueshmëri të lartë.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Përmasat: 180 x 180 x 55 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Off-Roads, 4x4, furgonë, kamionçina, varka, makineri ndërtimi, mjete bujqësore, mjete emergjence, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 51W (3W secili Led)

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: