Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drita LED 9W 3Led Light Bar Spot Beam Set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Drita LED

SMDL0903

I disponueshëm

Drita LED Light Bar te vogla.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Ndriçim i lartë, konsum i ulët i energjisë.

Përmasat: 103.6 x 29.7 x 47.4 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Motoçikleta, Off-Roads, 4x4, autovetura, furgonë, kamionçina, varka, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 9W (3W secili Led)

shih më poshtë...

Më shumë detaje

1,990 LEK

Shto Hiqe

Drita LED Light Bar te vogla.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Ndriçim i lartë, konsum i ulët i energjisë.

Përmasat: 103.6 x 29.7 x 47.4 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Motoçikleta, Off-Roads, 4x4, autovetura, furgonë, kamionçina, varka, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 9W (3W secili Led)

Tensioni: DC 12V

LED: 3 LED me intensitet të lartë

Temp. e ngjyrës: 6000-6500K

Mbrojtja ndaj ujit: IP67

Materiali: Kasë alumini

Paketimi përfshin:

2x Drita Led (1 çift)

4x Kapëse fiksuese

2x Set vidash

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drita LED 9W 3Led Light Bar Spot Beam Set2

Drita LED 9W 3Led Light Bar Spot Beam Set2

Drita LED Light Bar te vogla.

Performancë e lartë, të papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Ndriçim i lartë, konsum i ulët i energjisë.

Përmasat: 103.6 x 29.7 x 47.4 mm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Paketimi: 1 Çift

Aplikimet:

Motoçikleta, Off-Roads, 4x4, autovetura, furgonë, kamionçina, varka, etj.

Specifikimet:

Fuqia: 9W (3W secili Led)

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: