Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Boks Bluetooth Mini Cartech

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bokse makine & Woofer

RLBB29651

I disponueshëm

Dizajn i vogël, elegant dhe tërheqës.

Ju mundëson të dëgjoni muzikë nga smartphoni, USB, Micro SD/TF dhe radio FM.

Me drita në pjesën e poshtme.

Më shumë detaje

1,090 LEK

Shto Hiqe

Dizajn i vogël, elegant dhe tërheqës.

Ju mundëson të dëgjoni muzikë nga smartphoni, USB, Micro SD/TF dhe radio FM.

Me drita në pjesën e poshtme.

2 orë funksionim me një karikim.

Paketimi përfshin: 1x mini boks BT, 1x kabëll karikimi

Specifikimet:

Fuqia: 3W

Hyrja: DC 5V

Bateria: 300 mAh

Versioni Bluetooth: RDA3.0

Distanca Bluetooth: 10 m

Përmasat: 7 x 7 x 5 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Boks Bluetooth Mini Cartech

Boks Bluetooth Mini Cartech

Dizajn i vogël, elegant dhe tërheqës.

Ju mundëson të dëgjoni muzikë nga smartphoni, USB, Micro SD/TF dhe radio FM.

Me drita në pjesën e poshtme.

Shkruaj përshtypjen tënde

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: