Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Bidon karburanti metalik 10L Jerry Can

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bidona karburanti

99256

I disponueshëm

Bidon karburanti metalik ushtarak Jerry Can.

Certifikuar për transportin dhe ruajtjen e lëndeve djegëse.

Miratuar sipas standarteve të UN.

Kapaciteti: 10 Litra

Më shumë detaje

3,500 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Bidon karburanti metalik ushtarak Jerry Can.

Certifikuar për transportin dhe ruajtjen e lëndeve djegëse.

Miratuar sipas standarteve të UN.

Kapaciteti: 10 Litra

  • Lartësia: 39 cm
  • Gjerësia: 29 cm
  • Thellësia: 13 cm
  • Materiali: Celik

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Bidon karburanti metalik 10L Jerry Can

Bidon karburanti metalik 10L Jerry Can

Bidon karburanti metalik ushtarak Jerry Can.

Certifikuar për transportin dhe ruajtjen e lëndeve djegëse.

Miratuar sipas standarteve të UN.

Kapaciteti: 10 Litra

Shkruaj përshtypjen tënde

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: