Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Bidon karburanti plastik 10L Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bidona karburanti

RLBK32951

I disponueshëm

Bidon karburanti plastik me valvul sigurie.

Me tub fleksibël për një përdorim më të lehtë.

I përshtatshëm për të gjitha lëndët djegëse.

Për autovetura, kamionë, varka, etj.

Miratuar dhe çertifikuar nga UN & ADR.

Materiali: Plastik

Ngjyra: E Zezë

Kapaciteti: 10 litra

Më shumë detaje

1,250 LEK

Shto Hiqe

Bidon karburanti plastik me valvul sigurie.

Me tub fleksibël për një përdorim më të lehtë.

I përshtatshëm për të gjitha lëndët djegëse.

Për autovetura, kamionë, varka, etj.

Miratuar dhe çertifikuar nga UN & ADR.

Materiali: Plastik

Ngjyra: E Zezë

Kapaciteti: 10 litra

  • Lartësia: 31 cm
  • Gjerësia: 20 cm
  • Gjatësia: 30 cm
  • Materiali: Plastike

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Bidon karburanti plastik 10L Black

Bidon karburanti plastik 10L Black

Bidon karburanti plastik me valvul sigurie.

Me tub fleksibël për një përdorim më të lehtë.

I përshtatshëm për të gjitha lëndët djegëse.

Për autovetura, kamionë, varka, etj.

Miratuar dhe çertifikuar nga UN & ADR.

Materiali: Plastik

Ngjyra: E Zezë

Kapaciteti: 10 litra

Shkruaj përshtypjen tënde

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori: