Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Bateri Varta AA 1.5V Zinc Superlife set4

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bateri

OR2006

I disponueshëm

Të besueshme dhe të përballueshme!

Seria e baterive VARTA SuperLife Zink Karbon, kombinon cilësine e shkëlqyer të VARTA me mundësinë për të kursyer para.

Aplikimet: Orë muri, orë me zile, telekomanda, etj.

Paketimi: 4 copë

Modeli: AA (R6 Mignon)

Voltazhi: 1.5V

Sistemi elektrokimik: Zink Karbon (ZN/CA)

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

110 LEK

Cmim i reduktuar!

-42.11%

190 LEK

Shto Hiqe

Të besueshme dhe të përballueshme!

Seria e baterive VARTA SuperLife Zink Karbon, kombinon cilësine e shkëlqyer të VARTA me mundësinë për të kursyer para.

Aplikimet: Orë muri, orë me zile, telekomanda, etj.

Paketimi: 4 copë

Modeli: AA (R6 Mignon)

Voltazhi: 1.5V

Sistemi elektrokimik: Zink Karbon (ZN/CA)

Referenca IEC: R6

Tipi Varta: 2006

Lartësia: 50.5 mm

Diametri: 14.5 mm

  • Lartësia: 50.5 mm
  • Diameter: 14.5 mm
  • Tensioni: 1.5V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Bateri Varta AA 1.5V Zinc Superlife set4

Bateri Varta AA 1.5V Zinc Superlife set4

Të besueshme dhe të përballueshme!

Seria e baterive VARTA SuperLife Zink Karbon, kombinon cilësine e shkëlqyer të VARTA me mundësinë për të kursyer para.

Aplikimet: Orë muri, orë me zile, telekomanda, etj.

Paketimi: 4 copë

Modeli: AA (R6 Mignon)

Voltazhi: 1.5V

Sistemi elektrokimik: Zink Karbon (ZN/CA)

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori: