Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Aromatike makine Tensy Spray TSS Exclusive 50ml Glamour

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aromatike spray

TSS24

I disponueshëm

Linja Exclusive me aroma analoge nga Brandet më të mira Botërore të Parfumeve.

Aroma unike me cilësi të lartë që zgjasin për javë të tëra.

Testuar në laborator për cilësinë, intensitetin dhe kohëzgjatjen.

Spray 50 ml

Aroma: “Can Can Burlesque” nga Paris Hilton

Më shumë detaje

550 LEK

Shto Hiqe

Linja Exclusive me aroma analoge nga Brandet më të mira Botërore të Parfumeve.

Aroma unike me cilësi të lartë që zgjasin për javë të tëra.

Testuar në laborator për cilësinë, intensitetin dhe kohëzgjatjen.

Spray 50 ml

Aroma: “Can Can Burlesque” nga Paris Hilton

Gjithashtu neutralizojnë dhe përthithin të gjitha aromat e këqija në brendësi të automjetit për periudha të gjata kohore.

 

Përdorimi: Spruconi nëpër ambient ose tek grilat e ventilimit dhe aroma shpërndahet në të gjithë interiorin kur ndizni kondicionerin.

Aplikimi: Automjet, shtëpi, zyrë, etj.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Aromatike makine Tensy Spray TSS Exclusive 50ml Glamour

Aromatike makine Tensy Spray TSS Exclusive 50ml Glamour

Linja Exclusive me aroma analoge nga Brandet më të mira Botërore të Parfumeve.

Aroma unike me cilësi të lartë që zgjasin për javë të tëra.

Testuar në laborator për cilësinë, intensitetin dhe kohëzgjatjen.

Spray 50 ml

Aroma: “Can Can Burlesque” nga Paris Hilton

Shkruaj përshtypjen tënde

27 produkte të tjera në të njëjtën kategori: