Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Aromatike makine Tensy Gel KZ Exclusive 60ml Glamour

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aromatike gel

KZ22

I disponueshëm

Linja Exclusive me aroma analoge nga Brandet më të mira Botërore të Parfumeve.

Aromë Xhel me formulë unike që zgjat për javë të tëra.

Aroma: “Can Can Burlesque” nga Paris Hilton

Vendosja: Në kroskot, tek mbajtësja e pijeve.

Më shumë detaje

750 LEK

Shto Hiqe

Linja Exclusive me aroma analoge nga Brandet më të mira Botërore të Parfumeve.

Aromë Xhel me formulë unike që zgjat për javë të tëra.

Aroma: “Can Can Burlesque” nga Paris Hilton

Vendosja: Në kroskot, tek mbajtësja e pijeve.

Aplikimi: Automjet, shtëpi, zyrë, etj.

Masa: 60 ml

Kur ekspozohet ndaj ajrit, përbërja fillon të avullojë gradualisht, duke siguruar një aromë dhe atmosferë të këndshme në makinë.

Gjithashtu neutralizojnë dhe përthithin të gjitha aromat e këqija në brendësi të automjetit për periudha të gjata kohore.

Testuar në laborator për cilësinë, intensitetin dhe kohëzgjatjen.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Aromatike makine Tensy Gel KZ Exclusive 60ml Glamour

Aromatike makine Tensy Gel KZ Exclusive 60ml Glamour

Linja Exclusive me aroma analoge nga Brandet më të mira Botërore të Parfumeve.

Aromë Xhel me formulë unike që zgjat për javë të tëra.

Aroma: “Can Can Burlesque” nga Paris Hilton

Vendosja: Në kroskot, tek mbajtësja e pijeve.

Shkruaj përshtypjen tënde

20 produkte të tjera në të njëjtën kategori: