Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Antifrize Adler Blue -76°C 1,5Lt Full-Koncentrat

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Antifrize

W017-015

I disponueshëm

Antifrizë radiatori Blu full koncentrat German Adler, me bazë Monoethylene Glycol.

E përshtatshme për të gjitha sistemet e ftohjes.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Më shumë detaje

890 LEK

Cmim i reduktuar!

-6.32%

950 LEK

Shto Hiqe

Antifrizë radiatori Blu full koncentrat German Adler, me bazë Monoethylene Glycol.

E përshtatshme për të gjitha sistemet e ftohjes.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Masa: 1,5 Liter

Ngjyra: Blu

AntifrizëUjëPika e ngrirjes
1
1
-38°C
1
1.5-25°C
1
2-17°C
1
2.5-11°C

Në përputhje me Standartet Europiane të Cilësisë:

ASTM D3306

ASTM D4985

SAE J 1034

BS 6580

AFNOR NF R 15-601

AS 2108

CUNA NC 956-16

JIS K 2234

ÖNORM V 5123

UNE 26-361

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Antifrize Adler Blue -76°C 1,5Lt Full-Koncentrat

Antifrize Adler Blue -76°C 1,5Lt Full-Koncentrat

Antifrizë radiatori Blu full koncentrat German Adler, me bazë Monoethylene Glycol.

E përshtatshme për të gjitha sistemet e ftohjes.

Siguron mbrojtje afatgjatë ndaj ngrirjes, mbinxehjes dhe korrozionit.

Shkruaj përshtypjen tënde

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori: