Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Amortizatore bagazhi OP BMW X1 E84 51242990136

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Amortizatore bagazhi

GSR610700B

I disponueshëm

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Më shumë detaje

3,100 LEK

Shto Hiqe

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

BMW X1 (E84) 2009-2015

Specifikime:

Gjatësia (mm): 570

Forca (Newton): 460

Pistoni (mm): 230

Pozicioni i montimit: Mbrapa (majtas & djathtas)

OE Numbers:

BMW: 51242990136

FORD: 1252806; 1683725; 3M51R406A10AB; 1252377

FORD USA: 3M51R406A10AB

  • Makina BMW

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Amortizatore bagazhi OP BMW X1 E84 51242990136

Amortizatore bagazhi OP BMW X1 E84 51242990136

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: