Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Amortizatore bagazhi OP Ford Fiesta VI 8A61A406A10AB

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Amortizatore bagazhi

GSR610200

I disponueshëm

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Më shumë detaje

3,050 LEK

Shto Hiqe

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Ford Fiesta VI (CB1, CCN) 2008>

Ford Fiesta VI Van 2008>

Specifikime:

Gjatësia (mm): 545

Forca (Newton): 335

Pistoni (mm): 218

Pozicioni i montimit: Mbrapa (majtas & djathtas)

OE Numbers:

FORD: 8A61A406A10AB; 8A61A406A10AC; D3BBA406A10AB; 1666068

GENERAL MOTORS / VAUXHALL: 8A61A406A10AC

  • Makina Ford

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Amortizatore bagazhi OP Ford Fiesta VI 8A61A406A10AB

Amortizatore bagazhi OP Ford Fiesta VI 8A61A406A10AB

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: