Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Amortizatore bagazhi OP VW Touran 2003-2010 1T0827550C

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Amortizatore bagazhi

GSR611100

I disponueshëm

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Më shumë detaje

3,000 LEK

Shto Hiqe

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

(VW) Volkswagen Touran (1T1, 1T2) 2003-2010

Specifikime:

Gjatësia (mm): 505

Forca (Newton): 770

Pistoni (mm): 170

Pozicioni i montimit: Mbrapa (majtas & djathtas)

OE Numbers:

VW: 1T0827550C; 1T0827550D; 1T0827550E

  • Makina Volkswagen

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Amortizatore bagazhi OP VW Touran 2003-2010 1T0827550C

Amortizatore bagazhi OP VW Touran 2003-2010 1T0827550C

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: