Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Amortizatore bagazhi OP Renault Megane II 8200051750

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Amortizatore bagazhi

GSR616100

I disponueshëm

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Më shumë detaje

3,000 LEK

Shto Hiqe

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Renault Megane II (BM0/1_, CM0/1_) 2001-2012

Renault Megane II Hatchback Van (KM0/2_) 2003-2009

Specifikime:

Gjatësia (mm): 417

Forca (Newton): 500

Pistoni (mm): 160

Pozicioni i montimit: Mbrapa (majtas & djathtas)

OE Numbers:

RENAULT: 8200051750

  • Makina Renault

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Amortizatore bagazhi OP Renault Megane II 8200051750

Amortizatore bagazhi OP Renault Megane II 8200051750

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: