Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Amortizatore bagazhi OP Nissan Qashqai 2006-2014 90450JD01B

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Amortizatore bagazhi

GSR613000

I disponueshëm

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Më shumë detaje

3,000 LEK

Shto Hiqe

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Nissan Qashqai / Qashqai +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2006-2014

Specifikime:

Gjatësia (mm): 515

Forca (Newton): 365

Pistoni (mm): 210

Pozicioni i montimit: Mbrapa (majtas & djathtas)

OE Numbers:

NISSAN: 90450JD01B; 90450JD01C; 90450JD01D

  • Makina Nissan

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Amortizatore bagazhi OP Nissan Qashqai 2006-2014 90450JD01B

Amortizatore bagazhi OP Nissan Qashqai 2006-2014 90450JD01B

Garantojnë një kalibrim konstant dhe të vazhdueshëm të forcës në kapakun e bagazhit.

Testuar për qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj temperaturave të ulëta dhe të larta.

Paketimi: 1 Çift

Aplikimi:

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: