Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shirit izolant 15MM Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesore te tjere servis

AM3437

I disponueshëm

1x Shirit izolant.

Fleksibel dhe me ngjitje te qendrueshme.

Ngjyra: E zeze.

Gjeresia: 15 mm

Gjatesia: 3.5 m

Më shumë detaje

50 LEK

Shto Hiqe

1x Shirit izolant.

Fleksibel dhe me ngjitje te qendrueshme.

Ngjyra: E zeze.

Gjeresia: 15 mm

Gjatesia: 3.5 m

  • Gjerësia: 15 mm
  • Gjatësia: 3.5 m

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shirit izolant 15MM Black

Shirit izolant 15MM Black

1x Shirit izolant.

Fleksibel dhe me ngjitje te qendrueshme.

Ngjyra: E zeze.

Gjeresia: 15 mm

Gjatesia: 3.5 m

Shkruaj përshtypjen tënde

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: