Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Frezë Sherman M061906

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë servis

M061906

I disponueshëm

Frezë për çelik dhe metale pa ngjyra.

Bërë nga Tungsten për të siguruar prerje të shkëlqyer dhe jetëgjatë.

D1 (mm): 6

L2 (mm): 19

D2 (mm): 6

L1 (mm): 63

Më shumë detaje

1,100 LEK

Frezë për çelik dhe metale pa ngjyra.

Bërë nga Tungsten për të siguruar prerje të shkëlqyer dhe jetëgjatë.

D1 (mm): 6

L2 (mm): 19

D2 (mm): 6

L1 (mm): 63

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Frezë Sherman M061906

Frezë Sherman M061906

Frezë për çelik dhe metale pa ngjyra.

Bërë nga Tungsten për të siguruar prerje të shkëlqyer dhe jetëgjatë.

D1 (mm): 6

L2 (mm): 19

D2 (mm): 6

L1 (mm): 63

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: