Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Frezë Sherman F122506

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë servis

F122506

I disponueshëm

Frezë për çelik dhe metale pa ngjyra.

Bërë nga Tungsten për të siguruar prerje të shkëlqyer dhe jetëgjatë.

D1 (mm): 12

L2 (mm): 25

D2 (mm): 6

L1 (mm): 69

Më shumë detaje

1,950 LEK

Frezë për çelik dhe metale pa ngjyra.

Bërë nga Tungsten për të siguruar prerje të shkëlqyer dhe jetëgjatë.

D1 (mm): 12

L2 (mm): 25

D2 (mm): 6

L1 (mm): 69

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Frezë Sherman F122506

Frezë Sherman F122506

Frezë për çelik dhe metale pa ngjyra.

Bërë nga Tungsten për të siguruar prerje të shkëlqyer dhe jetëgjatë.

D1 (mm): 12

L2 (mm): 25

D2 (mm): 6

L1 (mm): 69

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: