Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Syze mbrojtese sigurie Transparente

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë servis

WS7811220

I disponueshëm

Syze mbrojtëse për më shumë siguri gjatë punës.

Dizenjuar për të mbrojtur sytë nga të gjitha këndet.

Anti-gërvishtje, anti-mjegull dhe mbrojtje nga rrezet UV.

Gjatësia e krahut anësor e rregullueshme.

Materiali i lenteve: Polikarbonat

Në përputhje me standardet ANSI Z87.1, EN166F dhe CE.

Më shumë detaje

200 LEK

Shto Hiqe

Syze mbrojtëse për më shumë siguri gjatë punës.

Dizenjuar për të mbrojtur sytë nga të gjitha këndet.

Anti-gërvishtje, anti-mjegull dhe mbrojtje nga rrezet UV.

Gjatësia e krahut anësor e rregullueshme.

Materiali i lenteve: Polikarbonat

Në përputhje me standardet ANSI Z87.1, EN166F dhe CE.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Syze mbrojtese sigurie Transparente

Syze mbrojtese sigurie Transparente

Syze mbrojtëse për më shumë siguri gjatë punës.

Dizenjuar për të mbrojtur sytë nga të gjitha këndet.

Anti-gërvishtje, anti-mjegull dhe mbrojtje nga rrezet UV.

Gjatësia e krahut anësor e rregullueshme.

Materiali i lenteve: Polikarbonat

Në përputhje me standardet ANSI Z87.1, EN166F dhe CE.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: