Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapa xhami Ø 30 mm transparent

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesore te tjere interior

MSTX0030

I disponueshëm

Tapa me vakum dhe me grep varës plastik.

Mjaft e fortë.

Të përshtatshme për tu ngjitur në xham, pllaka, qeramikë, metal dhe cdo sipërfaqe tjeter e lëmuar.

Diametri: Ø 30

Ngjyra: Transparente

Më shumë detaje

25 LEK

Shto Hiqe

Tapa me vakum dhe me grep varës plastik.

Mjaft e fortë.

Të përshtatshme për tu ngjitur në xham, pllaka, qeramikë, metal dhe cdo sipërfaqe tjeter e lëmuar.

Diametri: Ø 30

Ngjyra: Transparente

  • Diameter: 30 mm
  • Materiali: Plastike

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapa xhami Ø 30 mm transparent

Tapa xhami Ø 30 mm transparent

Tapa me vakum dhe me grep varës plastik.

Mjaft e fortë.

Të përshtatshme për tu ngjitur në xham, pllaka, qeramikë, metal dhe cdo sipërfaqe tjeter e lëmuar.

Diametri: Ø 30

Ngjyra: Transparente

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: