Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese leve marshi & freni dore Yellow

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë interior

11188Y

I disponueshëm

Mbulese leve marshi dhe freni dore universale.

Lekure natyrale.

Mbulesa e leves me lidhese ne pjesen e siperme.

Mbulesa e frenit me 3 koka, per nje pershtatje me te mire me dorezen e frenit.

Ngjyra: E verdhe

Më shumë detaje

1,700 LEK

Cmim i reduktuar!

-5.56%

1,800 LEK

Shto Hiqe

Mbulese leve marshi dhe freni dore universale.

Lekure natyrale.

Mbulesa e leves me lidhese ne pjesen e siperme.

Mbulesa e frenit me 3 koka, per nje pershtatje me te mire me dorezen e frenit.

Ngjyra: E verdhe

  • Materiali: Lëkurë natyrale

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese leve marshi & freni dore Yellow

Mbulese leve marshi & freni dore Yellow

Mbulese leve marshi dhe freni dore universale.

Lekure natyrale.

Mbulesa e leves me lidhese ne pjesen e siperme.

Mbulesa e frenit me 3 koka, per nje pershtatje me te mire me dorezen e frenit.

Ngjyra: E verdhe

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: