Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese leve marshi & freni dore Red

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë interior

11188R

I disponueshëm

Mbulese leve marshi dhe freni dore universale.

Lekure natyrale.

Mbulesa e leves me lidhese ne pjesen e siperme.

Mbulesa e frenit me 3 koka, per nje pershtatje me te mire me dorezen e frenit.

Ngjyra: E kuqe

Më shumë detaje

1,700 LEK

Cmim i reduktuar!

-5.56%

1,800 LEK

Shto Hiqe

Mbulese leve marshi dhe freni dore universale.

Lekure natyrale.

Mbulesa e leves me lidhese ne pjesen e siperme.

Mbulesa e frenit me 3 koka, per nje pershtatje me te mire me dorezen e frenit.

Ngjyra: E kuqe

  • Materiali: Lëkurë natyrale

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese leve marshi & freni dore Red

Mbulese leve marshi & freni dore Red

Mbulese leve marshi dhe freni dore universale.

Lekure natyrale.

Mbulesa e leves me lidhese ne pjesen e siperme.

Mbulesa e frenit me 3 koka, per nje pershtatje me te mire me dorezen e frenit.

Ngjyra: E kuqe

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: