Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese pedali set 2, varese celesi + ndezes cigare

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë interior

11153

I disponueshëm

Set prej 2 mbulesa pedali, per makina me kambio automatike.

Shoqeruar me varese celesi & ndezes cigare.

Koleksion Klasi, prodhuar me metal te anodizuar me shtrese okside mbrojtese dhe komplet kundra ndryshkut.

Perfekte deri ne detaj per nje performance te shkelqyer.

Më shumë detaje

2,500 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set prej 2 mbulesa pedali, per makina me kambio automatike.

Shoqeruar me varese celesi & ndezes cigare.

Koleksion Klasi, prodhuar me metal te anodizuar me shtrese okside mbrojtese dhe komplet kundra ndryshkut.

Perfekte deri ne detaj per nje performance te shkelqyer.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese pedali set 2, varese celesi + ndezes cigare

Mbulese pedali set 2, varese celesi + ndezes cigare

Set prej 2 mbulesa pedali, per makina me kambio automatike.

Shoqeruar me varese celesi & ndezes cigare.

Koleksion Klasi, prodhuar me metal te anodizuar me shtrese okside mbrojtese dhe komplet kundra ndryshkut.

Perfekte deri ne detaj per nje performance te shkelqyer.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: