Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tavell duhani per makine Reflector

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesore te tjere interior

RLTD52118

I disponueshëm

E përshtatshme për makinë dhe për ambiente të tjera.

Falë kapakut fluoreshent, mund të gjendet lehtësisht edhe në errësirë.

Më shumë detaje

390 LEK

Shto Hiqe

E përshtatshme për makinë dhe për ambiente të tjera.

Falë kapakut fluoreshent, mund të gjendet lehtësisht edhe në errësirë.

Mund të vendoset tek hapësirat për mbajtëset e pijeve.

Me 3 hapësira për vendosjen e cigares.

Pastrohet lehtë.

Materiali: Plastikë e fortë

Përmasat: 11 x 8 x 6 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tavell duhani per makine Reflector

Tavell duhani per makine Reflector

E përshtatshme për makinë dhe për ambiente të tjera.

Falë kapakut fluoreshent, mund të gjendet lehtësisht edhe në errësirë.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: