Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shirit Led kabine 9Led Atmosphere Light 8 colors

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesore te tjere interior

SMAL0488

I disponueshëm

4 shirita Led me 8 ngjyra të ndryshme, e bëjnë interiorin e makinës suaj më tërheqës.

Dritat mund të jenë statike ose të ndryshojnë sipas ritmit të muzikës.

Cilësi e lartë, të papërshkueshme nga uji.

Më shumë detaje

1,850 LEK

Shto Hiqe

4 shirita Led me 8 ngjyra të ndryshme, e bëjnë interiorin e makinës suaj më tërheqës.

Dritat mund të jenë statike ose të ndryshojnë sipas ritmit të muzikës.

Cilësi e lartë, të papërshkueshme nga uji.

 

Pulti i komandimit:

Kontroll i intensitetit të dritës; On/Off; 8 ngjyra opsionale; 4 modalitete të efektit të dritës; 4 modalitete për muzikën;.

Telekomanda duhet të drejtohet tek paketa e kontrollit pa patur asnjë pengesë.

 

Instalimi:

Së pari hiqni filmin e shiritit biadeziv në pjesën e pasme të shiritave dhe ngjitini shiritat në pjesën e poshtme të kroskotit (për ndricim përpara) dhe poshtë sediljeve të para (për ndricim mbrapa).

2 shiritat me kabëll më të shkurtër instalohen përpara, 2 shiritat me kabëll më të gjata për zonën e pasme.

Sigurohuni që sipërfaqja ku do të ngjiten shiritat të jetë e pastër dhe e thatë.

 

Specifikime:

Numri i Led: 4x 9 Led

Tipi i Led: 5050 SMD

Gjatësia e shiritave: 17,5 cm

Gjatësia e kabllit të ushqimit: 45 cm

Gjatësia e kabllove lidhës: 2x 120 cm (përpara) + 2x 170 cm (prapa)

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shirit Led kabine 9Led Atmosphere Light 8 colors

Shirit Led kabine 9Led Atmosphere Light 8 colors

4 shirita Led me 8 ngjyra të ndryshme, e bëjnë interiorin e makinës suaj më tërheqës.

Dritat mund të jenë statike ose të ndryshojnë sipas ritmit të muzikës.

Cilësi e lartë, të papërshkueshme nga uji.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: