Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Bisht bagazhi Carbon Samurai 150 cm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesore te tjere exterior

RLBB15045

I disponueshëm

Bisht gome zbukurimi Carbon për bagazhin e makinës.

Mund të instalohet edhe tek xhami i pasëm.

Mjaft i butë dhe fleksibël.

Më shumë detaje

1,500 LEK

Shto Hiqe

Bisht gome zbukurimi Carbon për bagazhin e makinës.

Mund të instalohet edhe tek xhami i pasëm.

Mjaft i butë dhe fleksibël.

Mund të pritet në gjatësinë e duhur.

Montimi me shirit ngjitës biadeziv (i përfshirë).

Gjatësia: 150 cm

Gjerësia: 4,5 cm

Materiali: 100% Gomë EPDM

  • Gjerësia: 4,5 cm
  • Gjatësia: 150 cm
  • Materiali: Gomë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Bisht bagazhi Carbon Samurai 150 cm

Bisht bagazhi Carbon Samurai 150 cm

Bisht gome zbukurimi Carbon për bagazhin e makinës.

Mund të instalohet edhe tek xhami i pasëm.

Mjaft i butë dhe fleksibël.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: