Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Bisht bagazhi universal 135 cm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesore te tjere exterior

RLBG90101

I disponueshëm

Bisht gome zbukurimi për bagazhin e makinës.

Mund të aplikohet pothuajse në çdo makinë.

Mjaft i butë dhe fleksibël.

Më shumë detaje

1,100 LEK

Shto Hiqe

Bisht gome zbukurimi për bagazhin e makinës.

Mund të aplikohet pothuajse në çdo makinë.

Mjaft i butë dhe fleksibël.

Mund të lyhet me bojën e makinës.

Mund të pritet në gjatësinë e duhur.

Montimi me shirit ngjitës biadeziv (i përfshirë).

Gjatësia: 135 cm

Gjerësia: 4 cm

Materiali: Gomë

  • Gjerësia: 4 cm
  • Gjatësia: 135 cm
  • Materiali: Gomë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Bisht bagazhi universal 135 cm

Bisht bagazhi universal 135 cm

Bisht gome zbukurimi për bagazhin e makinës.

Mund të aplikohet pothuajse në çdo makinë.

Mjaft i butë dhe fleksibël.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: