Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drite dore inspektimi 24+3Led

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë elektrike

AM7434

I disponueshëm

Dritë pune me 24+3 LED, me çengel varës dhe magnet.

Magneti në anën e pasme mundëson që drita të fiksohet në çdo siperfaqe metalike.

Ideale për makinë, garazh, kamping, emergjenca, etj.

Ngjyra e dritës: E Bardhë

Funksionon me 3 bateri AAA 1.5V (të përfshira).

Permasat: 9.5 x 6.5 x 3.5 cm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Materiali: ABS plastike

Më shumë detaje

750 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Dritë pune me 24+3 LED, me çengel varës dhe magnet.

Magneti në anën e pasme mundëson që drita të fiksohet në çdo siperfaqe metalike.

Ideale për makinë, garazh, kamping, emergjenca, etj.

Ngjyra e dritës: E Bardhë

Funksionon me 3 bateri AAA 1.5V (të përfshira).

Permasat: 9.5 x 6.5 x 3.5 cm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Materiali: ABS plastike

  • Gjerësia: 6.5 cm
  • Thellësia: 3.5 cm
  • Gjatësia: 9.5 cm
  • Materiali: ABS Plastic

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drite dore inspektimi 24+3Led

Drite dore inspektimi 24+3Led

Dritë pune me 24+3 LED, me çengel varës dhe magnet.

Magneti në anën e pasme mundëson që drita të fiksohet në çdo siperfaqe metalike.

Ideale për makinë, garazh, kamping, emergjenca, etj.

Ngjyra e dritës: E Bardhë

Funksionon me 3 bateri AAA 1.5V (të përfshira).

Permasat: 9.5 x 6.5 x 3.5 cm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Materiali: ABS plastike

Shkruaj përshtypjen tënde

21 produkte të tjera në të njëjtën kategori: