Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drite dore inspektimi 24Led

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë elektrike

AM7458

I disponueshëm

Dritë pune me 24 LED, me çengel varës dhe magnet.

Magneti në anën e pasme mundëson që drita të fiksohet në çdo siperfaqe metalike.

Ideale për garazh, kamping, emergjenca, etj.

Ngjyra e dritës: E Bardhë

Funksionon me 3 bateri AAA 1.5V (të përfshira).

Përmasat: Diametri Ø 7 cm, Thellësia 3.5 cm

Materiali: ABS plastike

Më shumë detaje

650 LEK

Shto Hiqe

Dritë pune me 24 LED, me çengel varës dhe magnet.

Magneti në anën e pasme mundëson që drita të fiksohet në çdo siperfaqe metalike.

Ideale për garazh, kamping, emergjenca, etj.

Ngjyra e dritës: E Bardhë

Funksionon me 3 bateri AAA 1.5V (të përfshira).

Përmasat: Diametri Ø 7 cm, Thellësia 3.5 cm

Materiali: ABS plastike

  • Thellësia: 3.5 cm
  • Diameter: 7 cm
  • Materiali: ABS Plastic

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drite dore inspektimi 24Led

Drite dore inspektimi 24Led

Dritë pune me 24 LED, me çengel varës dhe magnet.

Magneti në anën e pasme mundëson që drita të fiksohet në çdo siperfaqe metalike.

Ideale për garazh, kamping, emergjenca, etj.

Ngjyra e dritës: E Bardhë

Funksionon me 3 bateri AAA 1.5V (të përfshira).

Përmasat: Diametri Ø 7 cm, Thellësia 3.5 cm

Materiali: ABS plastike

Shkruaj përshtypjen tënde

19 produkte të tjera në të njëjtën kategori: