Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Indikator tensioni makine 6V/12V/24V Green 85486

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë elektrike

SMCNBJ85486

I disponueshëm

Indikator tensioni (voltmeter) me dritë.

Shërben për të kontrolluar qarkun elektrik, siguresat, celësat, etj.

E përshtatshme për autovetura, kamionë, motocikleta, varka dhe çdo sistem tjetër të tensionit nga 6V në 24V.

Fiksojeni kapësen në ndonjë pjesë metalike të mjetit dhe me majen e indikatorit testoni qarkun. Nese ka elektricitet drita do të ndizet.

Gjatësia e indikatorit: 15,2 cm

Ngjyra: Jeshile

Më shumë detaje

450 LEK

Cmim i reduktuar!

-10%

500 LEK

Shto Hiqe

Indikator tensioni (voltmeter) me dritë.

Shërben për të kontrolluar qarkun elektrik, siguresat, celësat, etj.

E përshtatshme për autovetura, kamionë, motocikleta, varka dhe çdo sistem tjetër të tensionit nga 6V në 24V.

Fiksojeni kapësen në ndonjë pjesë metalike të mjetit dhe me majen e indikatorit testoni qarkun. Nese ka elektricitet drita do të ndizet.

Gjatësia e indikatorit: 15,2 cm

Ngjyra: Jeshile

  • Gjatësia: 15.2 cm
  • Tensioni: 6V/12V/24V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Indikator tensioni makine 6V/12V/24V Green 85486

Indikator tensioni makine 6V/12V/24V Green 85486

Indikator tensioni (voltmeter) me dritë.

Shërben për të kontrolluar qarkun elektrik, siguresat, celësat, etj.

E përshtatshme për autovetura, kamionë, motocikleta, varka dhe çdo sistem tjetër të tensionit nga 6V në 24V.

Fiksojeni kapësen në ndonjë pjesë metalike të mjetit dhe me majen e indikatorit testoni qarkun. Nese ka elektricitet drita do të ndizet.

Gjatësia e indikatorit: 15,2 cm

Ngjyra: Jeshile

Shkruaj përshtypjen tënde

21 produkte të tjera në të njëjtën kategori: