Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Ventilator makine 24V 10" me rrotullim

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë elektrike

RLBR6400402

I disponueshëm

I përshtatshëm për kamione dhe autobusë.

2 nivele shpejtësie.

Me kokë rrotulluese.

Fiksimi me kapëse.

Tensioni i punës: 24 Volt

Diametri: 26 cm

Gatësia e kabllit: 1.3 m

Më shumë detaje

2,550 LEK

Shto Hiqe

I përshtatshëm për kamione dhe autobusë.

2 nivele shpejtësie.

Me kokë rrotulluese.

Fiksimi me kapëse.

Tensioni i punës: 24 Volt

Diametri: 26 cm

Gatësia e kabllit: 1.3 m

  • Diameter: 26 cm
  • Tensioni: 24V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Ventilator makine 24V 10" me rrotullim

Ventilator makine 24V 10" me rrotullim

I përshtatshëm për kamione dhe autobusë.

2 nivele shpejtësie.

Me kokë rrotulluese.

Fiksimi me kapëse.

Tensioni i punës: 24 Volt

Diametri: 26 cm

Gatësia e kabllit: 1.3 m

Shkruaj përshtypjen tënde

19 produkte të tjera në të njëjtën kategori: