Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Drite dore inspektimi 24+3 LED IL10

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Aksesorë të tjerë elektrike

MTIL10

I disponueshëm

Dritë inspektimi dhe elektrik dore IL10.

E përshtatshme për një gamë të gjerë aplikimesh në makinë, garazh, shtëpi, etj.

Ofron ndriçim të shkëlqyer edhe në vendet e vështira për tu arritur për shkak të LEDs të vendosura në pjesën e përparme dhe anësore.

Veçoritë:

Fiksim magetik ose me varje;

Kasë e gomuar anti-rrëshqitje;

Me çengel varës të rrotullueshëm;

Rezistente ndaj grasos dhe yndyrnave;

Funksionon me 3x Bateri AAA (të përfshira);

shih më poshtë...

Më shumë detaje

800 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Dritë inspektimi dhe elektrik dore IL10.

E përshtatshme për një gamë të gjerë aplikimesh në makinë, garazh, shtëpi, etj.

Ofron ndriçim të shkëlqyer edhe në vendet e vështira për tu arritur për shkak të LEDs të vendosura në pjesën e përparme dhe anësore.

Veçoritë:

Fiksim magetik ose me varje;

Kasë e gomuar anti-rrëshqitje;

Me çengel varës të rrotullueshëm;

Rezistente ndaj grasos dhe yndyrnave;

Funksionon me 3x Bateri AAA (të përfshira);

27 LED të efektshëm dhe të qëndrueshëm.

Përmasat: 9.5 x 6.5 x 3.5 cm (Gjt. x Gjr. x Th.)

Materiali: ABS

  • Gjerësia: 6.5 cm
  • Thellësia: 3.5 cm
  • Gjatësia: 9.5 cm
  • Materiali: ABS Plastic

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Drite dore inspektimi 24+3 LED IL10

Drite dore inspektimi 24+3 LED IL10

Dritë inspektimi dhe elektrik dore IL10.

E përshtatshme për një gamë të gjerë aplikimesh në makinë, garazh, shtëpi, etj.

Ofron ndriçim të shkëlqyer edhe në vendet e vështira për tu arritur për shkak të LEDs të vendosura në pjesën e përparme dhe anësore.

Veçoritë:

Fiksim magetik ose me varje;

Kasë e gomuar anti-rrëshqitje;

Me çengel varës të rrotullueshëm;

Rezistente ndaj grasos dhe yndyrnave;

Funksionon me 3x Bateri AAA (të përfshira);

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

19 produkte të tjera në të njëjtën kategori: