Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese motociklete (246CM) XL

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

AKSESORË PËR MOTOCIKLETA

AM8950

Ska gjendje

Mbulesë motociklete prej najloni.

Me tegela të përforcuar për të siguruar forcë maksimale dhe qëndrueshmeri.

E papërshkueshme nga uji, e fortë, mund të lahet, anti-gërvishtje.

Mbron motocikletën tuaj nga pluhuri, shiu, dëbora, rrezet e diellit dhe të gjithë agjentët e tjerë atmosferikë.

Me skaje me llastik.

Përmasat: 246 x 105 x 127 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Masa: X-Large

Ngjyra: Silver

Më shumë detaje

1,790 LEK

Cmim i reduktuar!

-14.76%

2,100 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Mbulesë motociklete prej najloni.

Me tegela të përforcuar për të siguruar forcë maksimale dhe qëndrueshmeri.

E papërshkueshme nga uji, e fortë, mund të lahet, anti-gërvishtje.

Mbron motocikletën tuaj nga pluhuri, shiu, dëbora, rrezet e diellit dhe të gjithë agjentët e tjerë atmosferikë.

Me skaje me llastik.

Përmasat: 246 x 105 x 127 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Masa: X-Large

Ngjyra: Silver

  • Lartësia: 127 cm
  • Gjerësia: 105 cm
  • Gjatësia: 246 cm
  • Materiali: Najlon

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese motociklete (246CM) XL

Mbulese motociklete (246CM) XL

Mbulesë motociklete prej najloni.

Me tegela të përforcuar për të siguruar forcë maksimale dhe qëndrueshmeri.

E papërshkueshme nga uji, e fortë, mund të lahet, anti-gërvishtje.

Mbron motocikletën tuaj nga pluhuri, shiu, dëbora, rrezet e diellit dhe të gjithë agjentët e tjerë atmosferikë.

Me skaje me llastik.

Përmasat: 246 x 105 x 127 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Masa: X-Large

Ngjyra: Silver

Shkruaj përshtypjen tënde

28 produkte të tjera në të njëjtën kategori: